Чашка-мішалка Self Stiring Mug
Чашка-мішалка Self Stiring Mug
143.75грн.

У зв'язку з поточним станом деякий товар немає можливості відвантажити. Подробиці уточнюйте у менеджера.

Частина вилучених коштів йде на допомогу ЗСУ.

Чашка-мішалка Self Stiring Mug

Модель:
Наявність:
Self Stiring Mug02
Є в наявності
143.75грн.
Request a qoute! Request a qoute!
Payment
Payment
Payment

Кружка чашка мешалка Self Stiring Mug

Згадайте незручну ситуацію, коли необхідно перемішати цукор в гуртку з чаєм або кавою, а ложечка дзвенить на все приміщення, таким чином, звертаєш на себе зайву увагу. Або ви робите ковток улюбленого гарячого і смачного напою, а, виявилося, що цукор не розчинився.


Позбавити Вас від усіх цих дрібних, але прикрих неприємностей, допоможе Кружка Мішалка Self Stirring Mug. З цієї кухлем вам не знадобиться чайна ложечка, адже гуртка сама розмішує напій. Так все правильно. Кружка відмінно справляється з цим обов'язком. Необхідно тільки натиснути на кнопку, яка знаходиться на ручці гуртки, і напій буде перемішуватися разом із які в ньому цукром. Все просто, але наскільки ефективно! І ефектно - багато хто здивується такому девайсу. І зрадіють - відсутності необхідності в розмішуванні чаю або кави. І необхідності мити ложечку.


Напій в чашці розмішується за рахунок вбудованого вентилятора-міксера, який живиться від батарейок. Він невеликий, але цукор в чашці розмішується за хвилину, причому, безшумно. І так, миється вона теж просто. Налив води, включив, почекав, виплеснув воду. Готово.


Сама кухоль виготовлений з металу, має подвійні стінки - за цей рахунок здійснюється ефект термоса. Тобто, напій в чашці довше залишається гарячим.


Крім усього іншого, Кружка Мішалка просто красива. Її стильний дизайн сподобається багатьом, крім того, хай-тек як не можна краще підходить до інтер'єру сучасного офісу, ну або до інтер'єру вашої житлової кімнати.

Характеристика
Матеріал Нержавіюча сталь / пластик
упаковка Фірмова коробка