СПІВПРАЦЯ: ОПТ, ДРОПШІППІНГ, СПІЛЬНІ ПОКУПКИ

Ми займаємося продажем товарів більше 15 років.

У нас є 3 напрямки роботи:


ОПТОВІ
ПРОДАЖІ

від 5000грн

ДРОПШИППІНГ
ТА СП

(спільні покупки)

РОЗНИЧНІ
ПРОДАЖІ

від 300грн

Інтернет–магазин MYLKA

Це справжній помічник
і ідеальна відповідь
на будь-який запит

У нашому магазині представлений великий асортимент товарів, більше 2000 позицій від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників.

У Вас є можливість робити збірні замовлення в різних категоріях, не переплачуючи і не витрачаючи час на пошук супутніх товарів на сторонніх ресурсах, так як ми постаралися надати Вам максимальний асортимент.

У нас достатній досвід роботи в продажах і ми можемо допомогти Вам зробити добірку найбільш актуальних товарів в сегменті котрий Вас цікавить, тому що ми зацікавлені не просто продати Вам товар, а що б Ви швидко та вигідно його реалізували і повернулися до нас знову.

Ми надамо Вам всю необхідну інформацію про товари (опис, фото, ціни) в зручному для Вас вигляді. Щоб стати нашим партнером, Вам необхідно зареєструватися в нашому інтернет - магазині MYLKA та заповнити дані вказавши який вид співпраці Вас цікавить.

Умови співпраці

Оптовиі замовлення: від 10 одиниць будь-якого товару і на суму не менш 5000,00 грн (п'яти тисяч гривень)

Спільні Покупки: Ви можете зробити одноразові замовлення з будь-яким інтервалом за цінами для Дропшиппінг за умови що мінімальна сума замовлення не менш 2000 грн і від 5 одиниць будь-якого товару.

Дропшиппінг: замовлення на суму не менше 300 грн та оформлення замовлень не рідше 5 разів на місяць. При оформленні замовлення післяплатою Ви вносите передоплату за пересилку в обидва кінці по тарифам перевізника.

Важлива інформація!!!

На сайті вказані РОЗДРІБНІ ціни !!

Мінімальне замовлення для покупок в роздріб 300 гривень!

Реєструючись прямо зараз в магазині оптово-роздрібних продажів MYLKA, ви отримуєте можливість купувати товари за оптовими цінами на дуже вигідних умовах.

15+

років
роботи

3.000+

товарів
в наявності

5000+

задоволених
клієнтів